Šatovka / samet elastiský Q22729-150, vínová, š.145cm (látka v metráži)
Polyesterová látka (šatovka) samet v jednobarevné vínové barvě. Šatovka je v šířce 145 cm a je vyrobena ze 90% polyesteru a 10% elastanu (gramáž 250g/m2). Sametová látka je vhodná na společenské tubové šaty, sukně, elegantní saka, lehké kabátky, dobové historické kostýmy, jsou ale také jsou vhodné na dekorační polštářky, přehozy či závěsy, nebo divadelní opony. Látka je pevnější a má matný klasický sametový vlas.
Dočasně nedostupné!
Tento produkt není dočasně možné objednat. Využijte možnost "Upozonit na naskladnění" nebo se sem zkuste vrátit později.
Kód produktu (SKU)
17598
318 Kč
Polyesterová látka (šatovka) samet je vhodná na na společenské tubové šaty, sukně, elegantní saka, lehké kabátky, dobové historické kostýmy, jsou ale také jsou vhodné na dekorační polštářky, přehozy či závěsy, nebo divadelní opon. Lze prát na 40°C v pračce a žehlit, nesmí se sušit v sušičce.
| Užití látky | Dekorační látky, Oděvní látky |
|---|---|
| Kolekce / značka | TextilCentrum.cz |
| Rozměr | šířka 145 cm (metráž) |
| Složení | 90% polyester, 10% elastan |
| Gramáž | 250 g/m2 |
| Barva / vzor | vínová |
| Ošetřovací/prací symboly | |
| EAN (čárový kód) | 0784085525107 |
Login and Registration Form