Lepidlo na textil ve spreji Prym 968 063, trvalé spojení, aktivace žehličkou, 250 ml
Prym textilní lepidlo ve spreji o objemu 250 ml je ideální pro trvalé spojování žehlitelných látek. Aktivuje se teplem žehličky, vytváří pružný spoj a je pratelné do 40 °C. Lepidlo je ideální pro opravy, lemování nebo kreativní projekty, kde je potřeba trvalé spojení textilií bez šití.

Kód produktu (SKU)
16566
372 Kč
/ ks
Prym textilní lepidlo ve spreji 250 ml je praktickým pomocníkem pro trvalé spojování různých druhů žehlitelných textilií, včetně tenkých, silných i elastických materiálů.
Použití:
1) Před aplikací vyperte látky, které chcete spojit. 2) Před použitím dobře protřepejte. 3) Nastříkejte lepidlo ze vzdálenosti 15–20 cm na jednu z látek. 4) Počkejte přibližně 5 minut, dokud se nevytvoří bílý prášek. 5)Přiložte druhou látku a přežehlete žehličkou.
Vlastnosti:
Aktivace teplem žehličky.
Pružné a trvalé spojení.
Pratelné v pračce do 40 °C.
Vhodné pro různé typy žehlitelných látek.
Kolekce / značka | PRYM |
---|---|
Složení | lepidlo na textil, permanentní spoj |
Barva / vzor | bezbarvý / 250 ml |
EAN (čárový kód) | 0784085518512 |
Login and Registration Form