Krejčovské nůžky FISKARS NA LÁTKU 1014578/8195FR, Razor Softgrip, s měkkou ergonomickou rukojetí, délka 23 cm

Nůžky na textil nejvyšší kvality s dlouhými čepelemi a velkou ergonomickou, protiskluzovou rukojetí. Velmi ostré čepele vyrobené z tvrzené nerezové oceli s precizně vybroušeným ostřím stříhají velmi čistě a přesně od středu až ke špičkám a zůstávají dlouho ostré. Pokročilá konstrukce čepu zajišťuje hladký a přesný chod nůžek. Držadla jsou ergonomicky tvarovaná podle tvaru a pohybu ruky. Na dotykových plochách je měkký povrch SoftGrip pro vysoké pohodlí a ovládání nůžek. Ochranné pouzdro chrání čepele nůžek. Délka čepele je 23 cm. Nůžky jsou určené pro pravou ruku.
Vyprodáno! Vyprodáno! Tak to nás mrzí! Tento produkt už bohužel nelze zakoupit. Veškeré skladové zásoby jsou vyprodané a produkt již nelze doobjednat.
Kód produktu (SKU)
93398
742 Kč
Nůžky na textil nejvyšší kvality s dlouhými čepelemi a velkou ergonomickou rukojetí. Velmi ostré čepele vyrobené z tvrzené nerezové oceli s precizně vybroušeným ostřím stříhají velmi čistě a přesně od středu až ke špičkám a zůstávají dlouho ostré. Pokročilá konstrukce čepu zajišťuje hladký a přesný chod nůžek. Držadla jsou ergonomicky tvarovaná podle tvaru a pohybu ruky. Na dotykových plochách je měkký povrch SoftGrip pro vysoké pohodlí a ovládání nůžek. Ochranné pouzdro chrání čepele nůžek. Délka čepele je 23 cm. Nůžky jsou určené pro pravou ruku.
Více informací
Kolekce / značka FISKARS
Délka ostří 23 cm
Celková délka nůžek neuvedeno
Složení nerezová ocel / plast
EAN (čárový kód) 3359900081952
Ostatním se také líbí...