Dřevěný kruh na lapač snů / zvonkohru 750401, světlý s dírkami, průměr 21cm

Dřevěný kruh s průvleky z bukového, světlého dřeva pro výrobu lapačů snů, zvonkoher, věnců a různých dekorací. Je vhodný také na drhané obrázky a závěsy. U nelakovaného dřeva je možné jej obarvit akrylovými, temperovými a jinými barvami, lepit na něj peříčka, korálky, glitry či kamínky nebo slepovat více kusů dohromady. Průvleky o průměru 5 mm na připevnění provázků, řetízků a dalších závěsných dekorací. Dírky mají rozestupy po obvodu 2,5 cm a celkově jich je 21. Vnější průměr kruhu je 21 cm (vnitřní 20 cm), šířka 2 cm tloušťka je 0,5 cm.
Vyprodáno! Vyprodáno! Tak to nás mrzí! Tento produkt už bohužel nelze zakoupit. Veškeré skladové zásoby jsou vyprodané a produkt již nelze doobjednat.
Kód produktu (SKU)
83047
Regular Price 219 Kč Zlevněná / akční cena 154 Kč
Kruhy a výřezy pro lapače snů slouží k výrobě vlastního originálního lapače. Na dřevěné nebo kovové kruhy lze použít téměř jakékoliv barvy, omotat je bavlnkami či přízemi, ozdobit peříčky, korálky, glitry a pak už stačí jen vyplést vnitřek a zavěsit či darovat. Kruhy lze použít i k výrobě různých dekorací - od věnců po floristické dekorace. Dřevěné výřezy mají tu výhodu, že je na ně možné ozdobné prvky lepit nebo je lepit k sobě pro získání větší tloušťky.
Více informací
Kolekce / značka TextilCentrum.cz
Složení dřevo
Barva / vzor světlé dřevo
EAN (čárový kód) 2501925059145